Mexic
08.05.00, 23 Vârsta
08.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
JAR
04.08.01, 22 Vârsta
04.08.01, 22 Vârsta
Katya Ramirez vs. Marne Dercksen - meciuri reciproce
05.06.19 | Calificare | Marne Dercksen | Katya Ramirez | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | W15 Cancun | Hard |
27.05.19 | Calificare | Katya Ramirez | Marne Dercksen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W15 Cancun | Hard |
Katya Ramirez form & Marne Dercksen form
Katya Ramirez - ultimele meciuri
W50 Mexico - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Frey | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Oziera Ahmad | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lilian Poling | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Lucia Gonzales | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Ana Candiotto | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.23 Calificare | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Rosario - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Vivas | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Agostina Andreazzini | 6-3, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Brenda Yoris | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Johnnise Renaud | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Anushka Ashar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aryana Bartlett | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Vanessa Wong | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Wong | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.06.22 Calificare | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Melisa Morales | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.22 Calificare | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Marne Dercksen - ultimele meciuri
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detaliu meci |