INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tatiana Perebiynis vs. Katyarina Paulenka - meciuri reciproce
22.11.17 | a 2-a rundă | Katyarina Paulenka | Tatiana Perebiynis | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Minsk | Indoor Hard |
Tatiana Perebiynis form & Katyarina Paulenka form
Tatiana Perebiynis - ultimele meciuri
Tbilisi - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.04.18 Calificare | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 4-6, 7-63 | detaliu meci | |
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Akhalkatsi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
22.11.17 a 2-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.17 1-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.17 Calificare | vs. Ekaterina Grib | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
27.09.17 a 2-a rundă | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.17 1-a rundă | vs. Anna Martemyanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Skuba | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Kateryna Lymar | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
20.09.17 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.09.17 1-a rundă | vs. Giorgia Testa | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Daria Orichkevitch | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Nina Furmaniak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Didkovska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
02.08.17 a 2-a rundă | vs. Veronika Kapshay | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.17 1-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Bakuta | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Kristin Younes | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
21.09.15 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
14.09.15 1-a rundă | vs. Helen Ploskina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Denain - Zgura | ||||
29.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Elodie Leune | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
29.06.15 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Padova - Zgura | ||||
08.06.15 Calificare | vs. Petra Uberalova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Verena Hofer | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Brescia - Zgura | ||||
01.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Arantxa Rus | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
25.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Tatjana Stoll | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.05.15 2-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detaliu meci |