MECI
23.10.17 | 1-a rundă de calif. | Kennedy Shaffer | Maria Tanasescu | 6-1, 6-0 | Saguenay | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Canada
06.10.00, 23 Vârsta
06.10.00, 23 Vârsta
Kennedy Shaffer vs. Maria Tanasescu - meciuri reciproce
23.10.19 | 1-a rundă | Kennedy Shaffer | Maria Tanasescu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | W60 Saguenay | Indoor Hard |
23.10.17 | 1-a rundă de calif. | Kennedy Shaffer | Maria Tanasescu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Saguenay | Indoor Hard |
Kennedy Shaffer form & Maria Tanasescu form
Kennedy Shaffer - ultimele meciuri
W15 Champaign - Indoor Hard | ||||
09.11.23 Sfert de finală | vs. Stefani Webb | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Mckenna Schaefbauer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Xinyu Cai | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Lexington - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Maribella Zamarripa | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Eades | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Haley Giavara | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Pelham - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Zara Larke | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Tara Malik | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Zephyrhills - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. Mia Yamakita | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Anlin Xie | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Indoor Hard | ||||
31.01.23 Calificare | vs. Kayla Cross | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Calificare | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
23.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 1-6, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
18.01.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Naples - Zgura | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Weronika Baszak | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Clemence Mercier | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
W25 Fredericton - Indoor Hard | ||||
14.10.22 Sfert de finală | vs. Anna Siskova | 6-72, 6-1, 6-74 | detaliu meci | |
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Mia Kupres | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.10.22 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 7-66, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Carmen Corley | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Maria Tanasescu - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1-a rundă | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
20.07.19 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - retragere | detaliu meci | |
18.07.19 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tacarigua - Indoor Hard | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tacarigua - Indoor Hard | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.05.19 Sfert de finală | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.04.19 1-a rundă | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.04.19 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.04.19 1-a rundă | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.03.19 Calificare | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detaliu meci |