MECI
16.03.17 | a 2-a rundă | Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | 6-3, 6-1 | Gonesse | Zgura |
STATISTICI MECI
Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | |
Prima administrare % | 21/42 (50%) | 16/46 (35%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 15/21 (71%) | 8/16 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/21 (81%) | 13/30 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/46 (54%) | 10/42 (24%) |
Total puncte câştigate | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kimberley Zimmermann vs. Catherine Chantraine - meciuri reciproce
16.03.17 | a 2-a rundă | Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Gonesse | Zgura |
05.07.16 | 1-a rundă | Kimberley Zimmermann | Catherine Chantraine | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Brussels | Zgura |
Kimberley Zimmermann form & Catherine Chantraine form
Kimberley Zimmermann - ultimele meciuri
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Calificare | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.07.21 Calificare | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
20.06.21 Calificare | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Stare - Zgura | ||||
16.06.21 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.06.21 Calificare | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
13.05.21 a 2-a rundă | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.05.21 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
05.04.21 Calificare | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - retragere | detaliu meci | |
17.03.21 1-a rundă | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Poitiers - Indoor Hard | ||||
22.02.21 Calificare | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
10.02.21 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.21 Calificare | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
24.11.20 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Las - Zgura | ||||
16.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
04.11.20 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Catherine Chantraine - ultimele meciuri
W25 Koksijde - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | detaliu meci | |
04.03.19 Calificare | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - retragere | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
26.10.18 Sfert de finală | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
05.10.18 Semifinală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.18 Sfert de finală | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Melilla - Zgura | ||||
28.09.18 Semifinală | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.18 Sfert de finală | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.18 1-a rundă | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Saint Malo - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
05.08.18 Calificare | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
11.07.18 a 2-a rundă | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | detaliu meci |