MECI
23.09.18 | 1-a rundă de calif. | Klara Hajkova | Barbora Palcatova | 6-4, 5-4, - retragere | Brno | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
16.04.99, 24 Vârsta
16.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
26.01.98, 26 Vârsta
26.01.98, 26 Vârsta
Klara Hajkova vs. Barbora Palcatova - meciuri reciproce
23.09.18 | 1-a rundă de calif. | Klara Hajkova | Barbora Palcatova | 6-4, 5-4, Barbora Palcatova - retragere | detaliu meci | Brno | Zgura |
Klara Hajkova form & Barbora Palcatova form
Klara Hajkova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - retragere | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.19 1-a rundă | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
07.01.19 Calificare | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci |
Barbora Palcatova - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
23.07.18 Calificare | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - retragere | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.01.18 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.18 Calificare | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci |