MECI
02.09.18 | 2-a rundă de calif. | Klara Hajkova | Denisa Pospisilova | 6-2, 7-62 | Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
16.04.99, 24 Vârsta
16.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
08.06.99, 24 Vârsta
08.06.99, 24 Vârsta
Klara Hajkova vs. Denisa Pospisilova - meciuri reciproce
02.09.18 | 2-a rundă de calif. | Klara Hajkova | Denisa Pospisilova | 6-2, 7-62 | detaliu meci | Prague | Zgura |
03.06.18 | 1-a rundă de calif. | Klara Hajkova | Denisa Pospisilova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Stare Splavy | Zgura |
Klara Hajkova form & Denisa Pospisilova form
Klara Hajkova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - retragere | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.19 1-a rundă | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
07.01.19 Calificare | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci |
Denisa Pospisilova - ultimele meciuri
W60 Prague - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
13.09.22 Calificare | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detaliu meci | |
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.22 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
08.08.22 Calificare | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.05.22 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - retragere | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.18 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.18 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |