MECI
03.06.19 | 1-a rundă de calif. | Kristina Dmitruk | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-0 | W25 Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Kristina Dmitruk | Ekaterina Shalimova | |
Prima administrare % | 22/46 (48%) | 17/50 (34%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/22 (77%) | 7/17 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/24 (46%) | 12/33 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/50 (62%) | 18/46 (39%) |
Total puncte câştigate | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Kristina Dmitruk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Kristina Dmitruk vs. Ekaterina Shalimova - meciuri reciproce
03.06.19 | 1-a rundă de calif. | Kristina Dmitruk | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W25 Minsk | Zgura |
Kristina Dmitruk form & Ekaterina Shalimova form
Kristina Dmitruk - ultimele meciuri
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Maria Suarez Alonso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-3, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
09.07.23 Finală | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.23 Semifinală | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Celine Naef | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
11.06.23 Calificare | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Yue Yuan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 0-5, - Kristina Dmitruk - retragere | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 3-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Ricany - Indoor Hard | ||||
14.03.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-66, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.03.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Macon - Indoor Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-4 | detaliu meci |
Ekaterina Shalimova - ultimele meciuri
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - retragere | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finală | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detaliu meci |