MECI
26.06.17 | 1-a rundă de calif. | Kristina Tina Godec | Matea Mamic | 7-5, 6-2 | Tarvisio | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovenia
24.10.98, 25 Vârsta
24.10.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Croatia
24.04.99, 24 Vârsta
24.04.99, 24 Vârsta
Kristina Tina Godec vs. Matea Mamic - meciuri reciproce
26.06.17 | 1-a rundă de calif. | Kristina Tina Godec | Matea Mamic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Tarvisio | Zgura |
Kristina Tina Godec form & Matea Mamic form
Kristina Tina Godec - ultimele meciuri
W15 Otocec - Zgura | ||||
31.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 1-5, - Kristina Tina Godec - retragere | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Nyikos | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Tanja Dodes | 1-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
13.06.18 1-a rundă | vs. Irina Ramialison | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Barberini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
06.11.17 Calificare | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Marcella Cucca | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
05.09.17 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Emily Casteleyn | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Novikova (2002) | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Carpet | ||||
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning - Carpet | ||||
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
10.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Tea Jezidzic | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Steffi Distelmans | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
31.08.16 1-a rundă | vs. Eva Zagorac | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Federica Sema | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.16 Calificare | vs. Anna Stefani | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Poertschach - Zgura | ||||
22.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
20.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Ana Biskic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
14.06.16 1-a rundă | vs. Francesca Stephenson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Velenje - Zgura | ||||
07.06.16 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.16 Calificare | vs. Alexandra Filip | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Anastassia Pantelic | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Matea Mamic - ultimele meciuri
W15 Sibenik - Zgura | ||||
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anja Gal | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Podgorica - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Selina Pichler | 6-3, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Louise Lampla | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Giulia Pairone | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Franka Sindicic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Mila Mejic | 7-65, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Petra Deranja | 4-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Tina Godec | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Zorica Spasojevic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Dunja Stamenkovic | 2-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexa Pirok | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci |