Ucraina
28.04.95, 28 Vârsta
28.04.95, 28 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
03.04.96, 28 Vârsta
19426 $
03.04.96, 28 Vârsta
19426 $
Alisa Tymofeyeva vs. Kristyna Hrabalova - meciuri reciproce
08.04.13 | Calificare | Kristyna Hrabalova | Alisa Tymofeyeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Alisa Tymofeyeva form & Kristyna Hrabalova form
Alisa Tymofeyeva - ultimele meciuri
Sharm El - Hard | ||||
18.05.15 Calificare | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
11.05.15 Calificare | vs. Kristin Younes | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
04.05.15 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
27.04.15 1-a rundă | vs. Lea Tholey | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
20.04.15 1-a rundă | vs. Ahlam Shawkat | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
13.04.15 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
06.04.15 1-a rundă | vs. Eugenie Chapelle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
23.02.15 1-a rundă de calif. | vs. Hana Pektorova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
16.02.15 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Covington | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
09.02.15 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Aktobe - Indoor Hard | ||||
26.01.15 1-a rundă | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Aktobe - Indoor Hard | ||||
19.01.15 1-a rundă | vs. Polina Novikova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
23.06.14 Calificare | vs. Arina Taluenko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
16.06.14 1-a rundă | vs. Natalia Amineva | 6-72, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.14 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Fergana - Hard | ||||
09.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Madina Khatamova | 6-4, 1-6, 7-67 | detaliu meci | |
09.06.14 1-a rundă | vs. Polina Merenkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bukhara - Hard | ||||
26.05.14 1-a rundă | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Andijan - Hard | ||||
28.04.14 Calificare | vs. Katya Malikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Namangan - Hard | ||||
21.04.14 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
14.04.14 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Latypova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.04.14 Calificare | vs. Milana Imamniyazova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.04.14 1-a rundă | vs. Sofia Smagina | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
07.04.14 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
31.03.14 Calificare | vs. Liudmila Gazzaeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
31.03.14 1-a rundă | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
10.03.14 1-a rundă | vs. Mariya Taukumova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.14 Calificare | vs. Yevgeniya Rezepkina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.14 a 2-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
03.03.14 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Kristyna Hrabalova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.11.21 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - retragere | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
10.08.21 Calificare | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - retragere | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
13.07.20 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.11.19 Calificare | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detaliu meci |