MECI
04.12.17 | Calificare | Kristyna Hrabalova | Anamarija Stevanovic | 6-1, 6-1 | Jablonec Nad | Carpet |
STATISTICI MECI
Cehia
03.04.96, 28 Vârsta
19426 $
03.04.96, 28 Vârsta
19426 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
04.08.97, 26 Vârsta
04.08.97, 26 Vârsta
Kristyna Hrabalova vs. Anamarija Stevanovic - meciuri reciproce
04.12.17 | Calificare | Kristyna Hrabalova | Anamarija Stevanovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Jablonec Nad | Carpet |
Kristyna Hrabalova form & Anamarija Stevanovic form
Kristyna Hrabalova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.11.21 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - retragere | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
10.08.21 Calificare | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - retragere | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
13.07.20 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.11.19 Calificare | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Anamarija Stevanovic - ultimele meciuri
Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Marjanovic | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Ristic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Balatonboglar - Zgura | ||||
29.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ema Mulalic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Serena Gugnali | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
04.12.17 Calificare | vs. Kristyna Hrabalova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Balatonboglar - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Greta Arn | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Biran | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Savu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Jana Tanevska | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Markovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Lara Prosenjak | 7-68, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 0-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
Gyor - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Luca Nagymihaly | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
10.10.16 2-a rundă de calif. | vs. Malene Helgo | 0-6, 1-6 | detaliu meci |