MECI
25.11.19 | 1-a rundă de calif. | Kristyna Tomajkova | Sofia Milatova | 6-3, 6-1 | W15 Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Cehia
28.03.05, 19 Vârsta
28.03.05, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kristyna Tomajkova vs. Sofia Milatova - meciuri reciproce
25.11.19 | 1-a rundă de calif. | Kristyna Tomajkova | Sofia Milatova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Milovice | Indoor Hard |
Kristyna Tomajkova form & Sofia Milatova form
Kristyna Tomajkova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Dopplerova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 7-5, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
Wimbledon (juniors) - Iarbă | ||||
02.07.22 1-a rundă | vs. Annabelle Xu | 6-75, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
French Open - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă | vs. Liv Hovde | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.22 Calificare | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.03.22 1-a rundă | vs. Jermine Sherif | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.22 1-a rundă | vs. Darya Shauha | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-1, 13-11 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.07.20 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Lucie Petruzelova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 7-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Sofia Milatova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - retragere | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detaliu meci |