Rusia
25.06.02, 21 Vârsta
25.06.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Avelina Sayfetdinova vs. Ksenia Laskutova - meciuri reciproce
09.08.17 | 1-a rundă | Ksenia Laskutova | Avelina Sayfetdinova | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Avelina Sayfetdinova form & Ksenia Laskutova form
Avelina Sayfetdinova - ultimele meciuri
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.09.22 1-a rundă | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.19 Calificare | vs. Anna Chekanskaya | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 7-5, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
13.08.19 Calificare | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Evelin Menyhart | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
13.08.18 Calificare | vs. Eva Gartseva | 6-1, Eva Gartseva - retragere | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Shusharina | 6-4, 3-0, Maria Shusharina - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
13.03.18 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Nonna Kurginyan | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
09.08.17 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |
Ksenia Laskutova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci |