MECI
04.12.17 | 1-a rundă | Ksenia Palkina | Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | Solapur | Hard |
STATISTICI MECI
Ksenia Palkina | Akanksha Dileep Nitture | |
Prima administrare % | 21/40 (53%) | 30/44 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/21 (95%) | 14/30 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/19 (53%) | 6/14 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/44 (55%) | 10/40 (25%) |
Total puncte câştigate | 54/84 (64%) | 30/84 (36%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 5 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
India
08.03.03, 21 Vârsta
08.03.03, 21 Vârsta
Ksenia Palkina vs. Akanksha Dileep Nitture - meciuri reciproce
04.12.17 | 1-a rundă | Ksenia Palkina | Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Solapur | Hard |
Ksenia Palkina form & Akanksha Dileep Nitture form
Ksenia Palkina - ultimele meciuri
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
11.06.19 Calificare | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.19 Sfert de finală | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | |
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.05.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Khimki - Indoor Hard | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci |
Akanksha Dileep Nitture - ultimele meciuri
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Sharrmadaa Baluu | Sharrmadaa Baluu - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Joell Nichole | 5-7, 6-2, 14-12 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-4, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1-a rundă | vs. Akiko Omae | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Saki Imamura | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.23 Calificare | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-78, 10-8 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Harshini Viswanadh | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Nikita Liebkind | 7-66, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Badman | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Anri Nagata | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Pimmada Lim | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Yatawee Chimchum | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Nanere | 7-5, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Indoor Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |