MECI
12.06.17 | 2-a rundă de calif. | Kseniya Yersh | Aleksandra Kuznetsova | 4-6, 7-5, 6-3 | Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Belarus
20.01.01, 23 Vârsta
20.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
30.09.99, 24 Vârsta
30.09.99, 24 Vârsta
Kseniya Yersh vs. Aleksandra Kuznetsova - meciuri reciproce
12.06.17 | 2-a rundă de calif. | Kseniya Yersh | Aleksandra Kuznetsova | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Kseniya Yersh form & Aleksandra Kuznetsova form
Kseniya Yersh - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.08.22 1-a rundă | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Calificare | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.22 Calificare | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.04.22 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.04.22 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.21 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.21 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Aleksandra Kuznetsova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.04.22 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
17.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - retragere | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - retragere | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.17 Calificare | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci |