MECI
28.06.16 | 1-a rundă | Laetitia Sarrazin | Marcela Bueno | 6-1, 6-3 | Amarante | Hard |
STATISTICI MECI
Laetitia Sarrazin | Marcela Bueno | |
Prima administrare % | 33/47 (70%) | 31/55 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/33 (85%) | 19/31 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/14 (43%) | 7/24 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/55 (53%) | 13/47 (28%) |
Total puncte câştigate | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
09.10.88, 35 Vârsta
27028 $
09.10.88, 35 Vârsta
27028 $
Laetitia Sarrazin vs. Marcela Bueno - meciuri reciproce
28.06.16 | 1-a rundă | Laetitia Sarrazin | Marcela Bueno | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Amarante | Hard |
Laetitia Sarrazin form & Marcela Bueno form
Laetitia Sarrazin - ultimele meciuri
Saint Malo - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Alice Matteucci | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
22.07.16 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.07.16 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.16 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | Ylona-Georgiana Ghioroaie - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
06.07.16 1-a rundă | vs. Eden Silva | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
01.07.16 Sfert de finală | vs. Despina Papamichail | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.06.16 a 2-a rundă | vs. Mia Eklund | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.06.16 1-a rundă | vs. Marcela Bueno | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
21.06.16 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
17.06.16 Sfert de finală | vs. Victoria Bosio | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.16 a 2-a rundă | vs. Raquel Mateus | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.06.16 1-a rundă | vs. Joana Vale Costa | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Marseille - Zgura | ||||
30.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Elyne Boeykens | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Ludivine Burguiere | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
18.05.16 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
12.05.16 a 2-a rundă | vs. Ani Mijacika | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.16 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Cagnes Sur - Zgura | ||||
02.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.04.16 1-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
14.04.16 a 2-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.16 1-a rundă | vs. Victoria Smirnova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
23.03.16 1-a rundă | vs. Anastasia Zarycka | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
15.03.16 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Macon - Indoor Hard | ||||
01.03.16 1-a rundă | vs. Emmanuelle Salas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
16.02.16 1-a rundă | vs. Yukun Zhang | 6-75, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
Sunderland - Indoor Hard | ||||
10.02.16 1-a rundă | vs. Emilie Francati | 4-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
01.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
16.11.15 1-a rundă | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
16.11.15 a 2-a rundă | vs. Jenny Claffey | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.15 Sfert de finală | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Marcela Bueno - ultimele meciuri
W15 Bogota - Zgura | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Ana M Becerra | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Cucuta - Zgura | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Giraldo Jimenez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Romina Ccuno | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.09.19 Calificare | vs. Ornella Marcela Spinetta | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-1, - Marcela Bueno - retragere | detaliu meci | |
10.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Sol Faga | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Julia Mikulski | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Bucaramanga - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Antonia Samudio | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Guayaquil - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.04.19 1-a rundă | vs. Arantxa Sanchez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Campinas - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sao - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
21.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Dobrilova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Naroa Larrinaga | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Shepita | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ariane Monlleo Sanchis | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Daiana Postay | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.18 Calificare | vs. Alexa Pitt | 7-5, 6-1 | detaliu meci |