Italia
29.05.01, 22 Vârsta
29.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Giulia Brighi vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - meciuri reciproce
04.03.19 | 1-a rundă de calif. | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Giulia Brighi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Giulia Brighi form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Giulia Brighi - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.07.19 Calificare | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.06.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.04.19 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.04.19 1-a rundă | vs. Andreea Velcea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 Calificare | vs. Satsuki Koike | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Milosevic | 2-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
28.01.19 Calificare | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Milosevic | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Juline Fayard | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Kung | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
26.11.18 Calificare | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Helena Jansen Figueras | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anna Popescu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Ivonne Juric | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
21.09.18 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | Nastja Kolar - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Daria Kazantseva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detaliu meci |