INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Xiaodi You vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - meciuri reciproce
19.04.17 | 1-a rundă | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Xiaodi You | 6-2, 6-76, 7-66 | detaliu meci | Cairo | Zgura |
Xiaodi You form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Xiaodi You - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - retragere | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 a 2-a rundă | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Calificare | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - retragere | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Sfert de finală | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - retragere | detaliu meci |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detaliu meci |