MECI
14.10.19 | 1-a rundă | Lana Kentchiashvili | Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | W15 Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lana Kentchiashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-5 | Nonna Kurginyan | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-15 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nonna Kurginyan | |
0-0 | ||
Lana Kentchiashvili | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Nonna Kurginyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
Georgia
16.05.00, 23 Vârsta
16.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lana Kentchiashvili vs. Nonna Kurginyan - meciuri reciproce
14.10.19 | 1-a rundă | Lana Kentchiashvili | Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Telavi | Zgura |
25.07.18 | 1-a rundă | Nonna Kurginyan | Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Telavi | Zgura |
Lana Kentchiashvili form & Nonna Kurginyan form
Lana Kentchiashvili - ultimele meciuri
W15 Telavi - Zgura | ||||
17.10.19 Sfert de finală | vs. Darya Astakhova | 1-5, - Lana Kentchiashvili - retragere | detaliu meci | |
16.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.18 Sfert de finală | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Nonna Kurginyan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tbilisi - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
11.09.17 Calificare | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-1, Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
14.07.17 a 2-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.17 1-a rundă | vs. Anastasia Bovolskaya | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Rozike Janzen Van Rensburg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.17 Calificare | vs. Yuenu Li | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.03.17 Calificare | vs. Ekin Ercetin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Ana Biskic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Tatia Mikadze | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Batumi - Zgura | ||||
30.08.16 1-a rundă | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.02.16 Calificare | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Oz | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
17.08.15 Calificare | vs. Elena Belenova | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
22.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
15.06.15 1-a rundă | vs. Tamar Kutubidze | 6-72, 2-6 | detaliu meci |
Nonna Kurginyan - ultimele meciuri
W15 Telavi - Zgura | ||||
14.10.19 1-a rundă | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.10.19 Calificare | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
20.08.18 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
08.08.18 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 1-a rundă | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
01.08.18 a 2-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
28.07.18 Semifinală | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.18 Sfert de finală | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.18 1-a rundă | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
06.06.18 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.06.18 1-a rundă | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
29.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
Karshi - Hard | ||||
22.04.18 Calificare | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
18.04.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.04.18 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - retragere | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
14.03.18 a 2-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detaliu meci |