MECI
18.09.18 | 1-a rundă | Lana Kentchiashvili | Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | Batumi | Hard |
STATISTICI MECI
Lana Kentchiashvili | Tamara Curovic | |
Prima administrare % | 74/89 (83%) | 52/94 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 43/74 (58%) | 30/52 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/15 (27%) | 15/42 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 6/13 (46%) |
Puncte câştigate din returnare | 49/94 (52%) | 42/89 (47%) |
Total puncte câştigate | 96/183 (52%) | 87/183 (48%) |
Greșeli duble | 0 | 9 |
ași | 0 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-15 | ||
Lana Kentchiashvili | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lana Kentchiashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Lana Kentchiashvili | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Georgia
16.05.00, 23 Vârsta
16.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lana Kentchiashvili vs. Tamara Curovic - meciuri reciproce
18.09.18 | 1-a rundă | Lana Kentchiashvili | Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | Batumi | Hard |
Lana Kentchiashvili form & Tamara Curovic form
Lana Kentchiashvili - ultimele meciuri
W15 Telavi - Zgura | ||||
17.10.19 Sfert de finală | vs. Darya Astakhova | 1-5, - Lana Kentchiashvili - retragere | detaliu meci | |
16.10.19 a 2-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 Sfert de finală | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Nonna Kurginyan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tbilisi - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-1, Valeriya Pogrebnyak - retragere | detaliu meci | |
11.09.17 Calificare | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
14.07.17 a 2-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.17 1-a rundă | vs. Anastasia Bovolskaya | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Rozike Janzen Van Rensburg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.17 Calificare | vs. Yuenu Li | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.17 Calificare | vs. Ekin Ercetin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Ana Biskic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Tatia Mikadze | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Batumi - Zgura | ||||
30.08.16 1-a rundă | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Oz | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
29.02.16 Calificare | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
17.08.15 Calificare | vs. Elena Belenova | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
22.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
15.06.15 1-a rundă | vs. Tamar Kutubidze | 6-72, 2-6 | detaliu meci |
Tamara Curovic - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci |