MECI
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Lana Sipek | Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Croatia
16.09.00, 23 Vârsta
16.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
23.09.00, 23 Vârsta
23.09.00, 23 Vârsta
Lana Sipek vs. Ilaria Sposetti - meciuri reciproce
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Lana Sipek | Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Lana Sipek form & Ilaria Sposetti form
Lana Sipek - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Podgorica - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.05.19 Calificare | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
13.12.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.18 1-a rundă | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Ilaria Sposetti - ultimele meciuri
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detaliu meci | |
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detaliu meci |