Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
10.08.00, 23 Vârsta
10.08.00, 23 Vârsta
Julia Rosenquist vs. Lara Panfilov - meciuri reciproce
20.02.17 | 1-a rundă de calif. | Lara Panfilov | Julia Rosenquist | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Julia Rosenquist form & Lara Panfilov form
Julia Rosenquist - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
26.09.20 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Landisville - Hard | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
W60 Lexington - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Ashland - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
18.12.18 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sandelfjord - Zgura | ||||
26.07.18 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | - | detaliu meci | |
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.18 1-a rundă | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
15.07.18 Finală | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.18 Semifinală | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.07.18 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.18 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - retragere | detaliu meci | |
11.07.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.07.18 Calificare | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.17 1-a rundă | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.17 Calificare | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Lara Panfilov - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 Calificare | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.12.19 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - retragere | detaliu meci | |
28.10.19 Calificare | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detaliu meci |