INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Pribylova vs. Lara Salden - meciuri reciproce
19.02.18 | Calificare | Lara Salden | Anna Pribylova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Anna Pribylova form & Lara Salden form
Anna Pribylova - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.07.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Lara Salden - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detaliu meci |