MECI
01.09.18 | Semifinală | Lara Salden | Natalia Siedliska | 6-3, 2-0, - retragere | Haren | Zgura |
STATISTICI MECI
Lara Salden | Natalia Siedliska | |
Prima administrare % | 34/45 (76%) | 18/32 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/34 (65%) | 8/18 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/11 (45%) | 6/14 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 18/32 (56%) | 18/45 (40%) |
Total puncte câştigate | 45/77 (58%) | 32/77 (42%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Natalia Siedliska | |
3-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lara Salden vs. Natalia Siedliska - meciuri reciproce
01.09.18 | Semifinală | Lara Salden | Natalia Siedliska | 6-3, 2-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | Haren | Zgura |
Lara Salden form & Natalia Siedliska form
Lara Salden - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Elena-Teodora Cadar | - | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Natalia Siedliska - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - retragere | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
15.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 Calificare | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finală | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - retragere | detaliu meci |