MECI
12.02.18 | Calificare | Laura Lopez Giese | Kristina Milenkovic | 6-3, 4-6, 7-65 | Manacor | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
11.03.00, 24 Vârsta
11.03.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Laura Lopez Giese vs. Kristina Milenkovic - meciuri reciproce
12.02.18 | Calificare | Laura Lopez Giese | Kristina Milenkovic | 6-3, 4-6, 7-65 | detaliu meci | Manacor | Zgura |
Laura Lopez Giese form & Kristina Milenkovic form
Laura Lopez Giese - ultimele meciuri
Don Benito - Carpet | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
21.05.18 Calificare | vs. Margarita Betova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Escoda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Britt Geukens | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
14.02.18 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.18 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 4-6, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 2-6, 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Margherita Brufani | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Benicarlo - Zgura | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Marzal Martinez | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
13.09.17 1-a rundă | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
27.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
05.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Laia Conde Monfort | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.16 Calificare | vs. Ksenija Sharifova | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Irene Garceran | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Benicarlo - Zgura | ||||
16.11.16 1-a rundă | vs. Alicia Herrero Linana | 6-77, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.16 Calificare | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mironova | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Celia Montero Estevan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monzon - Hard | ||||
09.05.16 1-a rundă | vs. Maria Jose Luque Moreno | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.05.16 Calificare | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Tarragona - Zgura | ||||
29.02.16 2-a rundă de calif. | vs. Ksenija Sharifova | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Gemma Garcia | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
22.02.16 2-a rundă de calif. | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Paola Exposito Diaz-Delgad | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Kristina Milenkovic - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - retragere | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Calificare | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detaliu meci |