MECI
04.08.18 | 1-a rundă de calif. | Laura Svatikova | Sonja Krtenova | 6-1, 6-4 | Warsaw | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
21.07.98, 25 Vârsta
21.07.98, 25 Vârsta
Laura Svatikova vs. Sonja Krtenova - meciuri reciproce
04.08.18 | 1-a rundă de calif. | Laura Svatikova | Sonja Krtenova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Warsaw | Zgura |
Laura Svatikova form & Sonja Krtenova form
Laura Svatikova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - retragere | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Sonja Krtenova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - retragere | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 Calificare | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.20 Calificare | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
31.10.18 a 2-a rundă | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detaliu meci |