MECI
04.11.13 | Calificare | Lauren Mcminn | Abigail Amos | 6-3, 6-1 | Loughborough | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Regatul Unit
05.07.93, 30 Vârsta
05.07.93, 30 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
11.12.96, 27 Vârsta
11443 $
11.12.96, 27 Vârsta
11443 $
Lauren Mcminn vs. Abigail Amos - meciuri reciproce
10.08.15 | Calificare | Lauren Mcminn | Abigail Amos | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Chiswick | Hard |
04.11.13 | Calificare | Lauren Mcminn | Abigail Amos | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Loughborough | Indoor Hard |
Lauren Mcminn form & Abigail Amos form
Lauren Mcminn - ultimele meciuri
W50+H Calvi - Hard | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisha Reayer | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Tanysha Dissanayake | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Draganova | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.17 Calificare | vs. Valentina Lia | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
Roehampton - Hard | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Surbiton - Iarbă | ||||
06.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Stevenson | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
15.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Yixuan Li | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Glasgow - Indoor Hard | ||||
01.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
16.11.15 1-a rundă | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
09.11.15 1-a rundă | vs. Huibre-Mare Botes | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.11.15 Calificare | vs. Manuela Huckfeldt | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.15 a 2-a rundă | vs. Valeria Bhunu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
02.11.15 a 2-a rundă | vs. Luisa Marie Huber | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.15 1-a rundă | vs. Manuela Huckfeldt | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
24.08.15 Calificare | vs. Lucy Brown | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Amber Asghar | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Chiswick - Hard | ||||
10.08.15 Calificare | vs. Abigail Amos | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.08.15 1-a rundă | vs. Francesca Stephenson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Savannah Sills | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Surbiton - Iarbă | ||||
08.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Jazzamay Drew | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.09.14 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Nicholls | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Barnstaple - Indoor Hard | ||||
01.09.14 Calificare | vs. Jessica Simpson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.09.14 1-a rundă | vs. Lina Stanciute | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
11.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Lina Stanciute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nottingham - Hard | ||||
04.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Nicholls | 5-7, 1-6 | detaliu meci |
Abigail Amos - ultimele meciuri
W15 Telde - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 4-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Loes Ebeling Koning | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Frey | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Freya Christie | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Katherine Barnes | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophya Devas | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gina Feistel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 6-1, 6-76 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Jasmina Stoppel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Amelie Brooks | 6-3, 3-6, 14-16 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Lee Anne Endler | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.23 Calificare | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-63, 6-10 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Liebkind | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, Dalila Spiteri - retragere | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Shuyue Ma | 7-5, 6-3 | detaliu meci |