MECI
25.04.18 | 1-a rundă | Lea Boskovic | Aleksandra Stosic | 6-2, 6-0 | Tucepi | Zgura |
STATISTICI MECI
Lea Boskovic | Aleksandra Stosic | |
Prima administrare % | 39/52 (75%) | 20/35 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/39 (69%) | 6/20 (30%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/13 (38%) | 3/15 (20%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/35 (74%) | 20/52 (38%) |
Total puncte câştigate | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Greșeli duble | 3 | 9 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lea Boskovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Aleksandra Stosic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lea Boskovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
29.04.97, 26 Vârsta
29.04.97, 26 Vârsta
Lea Boskovic vs. Aleksandra Stosic - meciuri reciproce
25.04.18 | 1-a rundă | Lea Boskovic | Aleksandra Stosic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Tucepi | Zgura |
Lea Boskovic form & Aleksandra Stosic form
Lea Boskovic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
08.02.24 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Katie Swan | Katie Swan - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finală | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Semifinală | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 Sfert de finală | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Aleksandra Stosic - ultimele meciuri
Baja - Zgura | ||||
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
17.07.18 Calificare | vs. Cristina Ene | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Abraham | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
09.07.18 Calificare | vs. Barbara Kotelesova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Ema Mulalic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Raggi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
31.05.18 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.05.18 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.05.18 Calificare | vs. Noa Krznaric | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Vancagovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
25.04.18 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
07.03.18 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Emily Meyer | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Mila Mejic | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
25.02.18 Calificare | vs. Dagmar Dudlakova | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Anda Karanusic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.11.17 1-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.17 Calificare | vs. Eliz Maloney | 4-6, 6-3, 7-69 | detaliu meci | |
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Draganova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Muazzez Demirci | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.17 Calificare | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
13.09.17 1-a rundă | vs. Viktoria Surova | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci |