Austria
16.01.99, 25 Vârsta
16.01.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Radina Rakic vs. Lena Ruppert - meciuri reciproce
01.04.18 | 1-a rundă de calif. | Lena Ruppert | Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Radina Rakic form & Lena Ruppert form
Radina Rakic - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
Horb - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
01.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
27.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
13.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Montreux - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | detaliu meci |
Lena Ruppert - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 Finală | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.10.21 Semifinală | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.21 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
07.08.21 Semifinală | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.21 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detaliu meci | |
03.08.21 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.21 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
30.07.21 Sfert de finală | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.21 Calificare | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 Calificare | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detaliu meci |