MECI
31.07.17 | 1-a rundă de calif. | Lenka Jurikova | Franziska Kommer | 6-0, 3-0, - retragere | Bad Saulgau | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
Lenka Jurikova vs. Franziska Kommer - meciuri reciproce
31.07.17 | 1-a rundă de calif. | Lenka Jurikova | Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - retragere | detaliu meci | Bad Saulgau | Zgura |
Lenka Jurikova form & Franziska Kommer form
Lenka Jurikova - ultimele meciuri
W15 Oran - Zgura | ||||
18.05.22 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 5-7, - Lenka Jurikova - retragere | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
20.07.18 Semifinală | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.07.18 Sfert de finală | vs. Veronika Vlkovska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.07.18 1-a rundă | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
11.06.18 1-a rundă | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 2-6, 1-3, - Lenka Jurikova - retragere | detaliu meci | |
Bad Saulgau - Zgura | ||||
04.08.17 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.08.17 a 2-a rundă | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
02.08.17 1-a rundă | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Alina Silich | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - retragere | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
19.07.17 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
10.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 5-7, 1-2, - Lenka Jurikova - retragere | detaliu meci | |
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
01.07.17 Semifinală | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.17 Sfert de finală | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.06.17 a 2-a rundă | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.06.17 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
Lenzerheide - Zgura | ||||
22.06.17 a 2-a rundă | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.17 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
17.06.17 Finală | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.06.17 Semifinală | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.06.17 Sfert de finală | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.17 a 2-a rundă | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.06.17 1-a rundă | vs. Natalie Novotna | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
09.06.17 Sfert de finală | vs. Vera Lapko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.06.17 a 2-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-73, 7-5 | detaliu meci | |
06.06.17 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Franziska Kommer - ultimele meciuri
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
06.10.18 Semifinală | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.18 Sfert de finală | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detaliu meci |