MECI
27.05.19 | Calificare | Leonor Oliveira | Anastasia Bursa | 6-1, 6-4 | W15 Montemor | Hard |
STATISTICI MECI
Portugalia
04.07.02, 21 Vârsta
04.07.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
27.12.98, 25 Vârsta
27.12.98, 25 Vârsta
Leonor Oliveira vs. Anastasia Bursa - meciuri reciproce
27.05.19 | Calificare | Leonor Oliveira | Anastasia Bursa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Montemor | Hard |
Leonor Oliveira form & Anastasia Bursa form
Leonor Oliveira - ultimele meciuri
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
15.07.21 a 2-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.07.21 1-a rundă | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Drummy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
02.07.19 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.05.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Mariana Campino | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Porto - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Setubal - Hard | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | - | detaliu meci | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.18 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
23.05.18 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pitak | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Linnea Malmqvist | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Romy Koelzer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Peneda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Cassidy Spearman | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Anastasia Bursa - ultimele meciuri
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Polina Pavlova | 7-5, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Nastia Anufrieva | 6-73, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
20.07.21 Calificare | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ralina Kalimullina | 4-6, 0-3, - Anastasia Bursa - retragere | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Barbare Eristavi | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Adriana Rajkovic | 7-5, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Inga Strelchuk | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 2-0, Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kampantai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Leonor Oliveira | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Khimki - Indoor Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Siskova (2004) | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
21.01.19 Calificare | vs. Juliane Triebe | 4-6, 7-5, 3-10 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.18 Calificare | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
08.07.18 Calificare | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 1-6 | detaliu meci |