MECI
08.10.17 | 2-a rundă de calif. | Lesley Pattinama Kerkhove | Anna Zaja | 7-5, 7-63 | Linz | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Lesley Pattinama Kerkhove | Anna Zaja | |
Prima administrare % | 57/77 (74%) | 56/87 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/57 (65%) | 33/56 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 18/31 (58%) |
Break-ballurile câştigate | 3/8 (38%) | 2/9 (22%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/87 (41%) | 27/77 (35%) |
Total puncte câştigate | 86/164 (52%) | 78/164 (48%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași | 1 | 9 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Zaja | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lesley Pattinama Kerkhove | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lesley Pattinama Kerkhove vs. Anna Zaja - meciuri reciproce
08.10.17 | 2-a rundă de calif. | Lesley Pattinama Kerkhove | Anna Zaja | 7-5, 7-63 | detaliu meci | Linz | Indoor Hard |
04.04.11 | 1-a rundă | Lesley Pattinama Kerkhove | Anna Zaja | 7-63, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Lesley Pattinama Kerkhove form & Anna Zaja form
Lesley Pattinama Kerkhove - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Anna Zaja - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
19.04.22 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Birmingham - Indoor Hard | ||||
08.02.22 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.21 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Budapest - Zgura | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Wiesbaden - Zgura | ||||
22.09.21 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Karlsruhe - Zgura | ||||
07.09.21 Calificare | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
30.07.21 Sfert de finală | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
23.07.21 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.21 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.07.21 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
21.06.21 1-a rundă | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.21 Calificare | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Jonkoping - Zgura | ||||
16.06.21 a 2-a rundă | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
15.06.21 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
29.05.21 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.21 a 2-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
28.05.21 Sfert de finală | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stuttgart - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detaliu meci |