MECI
13.09.16 | 1-a rundă | Lina Gjorcheska | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | Dobrich | Zgura |
STATISTICI MECI
Lina Gjorcheska | Miriam Bianca Bulgaru | |
Prima administrare % | 32/51 (63%) | 58/84 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/32 (59%) | 33/58 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/19 (68%) | 8/26 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 43/84 (51%) | 19/51 (37%) |
Total puncte câştigate | 75/135 (56%) | 60/135 (44%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lina Gjorcheska vs. Miriam Bianca Bulgaru - meciuri reciproce
26.11.22 | Semifinală | Lina Gjorcheska | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 7-65 | detaliu meci | W25 Heraklion | Zgura |
20.11.22 | Finală | Lina Gjorcheska | Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Heraklion | Zgura |
13.09.16 | 1-a rundă | Lina Gjorcheska | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Dobrich | Zgura |
Lina Gjorcheska form & Miriam Bianca Bulgaru form
Lina Gjorcheska - ultimele meciuri
W75 Koper - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Split - Zgura | ||||
03.04.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - retragere | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Miriam Bianca Bulgaru - ultimele meciuri
W75 Koper - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Zaragoza - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
31.03.24 Calificare | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detaliu meci |