MECI
22.01.20 | 1-a rundă | Lina Qostal | Elena Milovanovic | 7-61, 7-63 | W15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Lina Qostal | Elena Milovanovic | |
Prima administrare % | 40/88 (45%) | 49/80 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/40 (65%) | 26/49 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/48 (46%) | 13/31 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 5/15 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/80 (51%) | 40/88 (45%) |
Total puncte câştigate | 89/168 (53%) | 79/168 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 1 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
Maroc
11.03.97, 27 Vârsta
11510 $
11.03.97, 27 Vârsta
11510 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lina Qostal vs. Elena Milovanovic - meciuri reciproce
22.01.20 | 1-a rundă | Lina Qostal | Elena Milovanovic | 7-61, 7-63 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
Lina Qostal form & Elena Milovanovic form
Lina Qostal - ultimele meciuri
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
11.07.22 Calificare | vs. Oumaima Aziz | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
04.07.22 Calificare | vs. Francesca Dell'Edera | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Diae El Jardi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.22 Calificare | vs. Lena Couto | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
23.03.22 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
16.03.22 1-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 7-62, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Tara Malik | 6-4, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Marne Dercksen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Akvile Parazinskaite | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-74, 8-10 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Rita Atik | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 7-61, 7-63 | detaliu meci | |
20.01.20 Calificare | vs. Irina Shchetinina | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Farah Khalil | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Elena Milovanovic - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - retragere | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | detaliu meci |