Germania
14.07.99, 24 Vârsta
14.07.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
29.12.99, 24 Vârsta
29.12.99, 24 Vârsta
Anastazja Rosnowska vs. Linda Puppendahl - meciuri reciproce
24.03.18 | 1-a rundă de calif. | Linda Puppendahl | Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Anastazja Rosnowska form & Linda Puppendahl form
Anastazja Rosnowska - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Greiner | - | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - retragere | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.18 1-a rundă | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.18 Calificare | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.08.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Versmold - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.04.18 Calificare | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.18 Calificare | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | detaliu meci |
Linda Puppendahl - ultimele meciuri
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
17.08.18 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.18 1-a rundă | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Versmold - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.06.18 Calificare | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.04.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.18 Calificare | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.18 Calificare | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.03.18 Calificare | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.18 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
07.03.18 a 2-a rundă | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.18 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Agadir - Zgura | ||||
13.11.17 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Beni Mellal - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detaliu meci |