Germania
29.12.99, 24 Vârsta
29.12.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
13.05.95, 28 Vârsta
13.05.95, 28 Vârsta
Linda Puppendahl vs. Corina Mader - meciuri reciproce
14.08.18 | Calificare | Linda Puppendahl | Corina Mader | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Oldenzaal | Zgura |
Linda Puppendahl form & Corina Mader form
Linda Puppendahl - ultimele meciuri
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
17.08.18 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.18 1-a rundă | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Versmold - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.04.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.18 Calificare | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.18 Calificare | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.18 Calificare | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
07.03.18 a 2-a rundă | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.03.18 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Agadir - Zgura | ||||
13.11.17 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Beni Mellal - Zgura | ||||
06.11.17 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Corina Mader - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.21 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
21.06.21 Calificare | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.20 Calificare | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.01.20 Calificare | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nu s-a prezentat | detaliu meci |