MECI
26.06.18 | 1-a rundă | Linnea Malmqvist | Angela Fita Boluda | 6-4, 7-5 | Guimaraes | Hard |
STATISTICI MECI
Linnea Malmqvist | Angela Fita Boluda | |
Prima administrare % | 35/63 (56%) | 43/75 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/35 (71%) | 24/43 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/28 (50%) | 14/32 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 5/14 (36%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/75 (49%) | 24/63 (38%) |
Total puncte câştigate | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Greșeli duble | 6 | 5 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Linnea Malmqvist | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Linnea Malmqvist | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Linnea Malmqvist | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Linnea Malmqvist vs. Angela Fita Boluda - meciuri reciproce
26.06.18 | 1-a rundă | Linnea Malmqvist | Angela Fita Boluda | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Guimaraes | Hard |
Linnea Malmqvist form & Angela Fita Boluda form
Linnea Malmqvist - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - retragere | detaliu meci |
Angela Fita Boluda - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci |