Serbia
24.06.00, 23 Vârsta
24.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Doroteja Joksovic vs. Linnea Malmqvist - meciuri reciproce
14.11.18 | 1-a rundă | Linnea Malmqvist | Doroteja Joksovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Doroteja Joksovic form & Linnea Malmqvist form
Doroteja Joksovic - ultimele meciuri
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
24.09.20 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.09.20 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
17.09.20 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.20 1-a rundă | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
03.09.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.20 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Linnea Malmqvist - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - retragere | detaliu meci |