MECI
16.10.19 | 1-a rundă | Linnea Malmqvist | Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Linnea Malmqvist | Ilaria Sposetti | |
Prima administrare % | 47/60 (78%) | 48/63 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/47 (66%) | 23/48 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/13 (62%) | 6/15 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/63 (54%) | 21/60 (35%) |
Total puncte câştigate | 73/123 (59%) | 50/123 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Linnea Malmqvist | 4-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0 | ||
Linnea Malmqvist | 0-1 | |
0-2 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Linnea Malmqvist | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Linnea Malmqvist | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, A-40[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Ilaria Sposetti | |
Linnea Malmqvist | 5-4 | |
5-5 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Linnea Malmqvist | 5-6 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-6 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
23.09.00, 23 Vârsta
23.09.00, 23 Vârsta
Linnea Malmqvist vs. Ilaria Sposetti - meciuri reciproce
16.10.19 | 1-a rundă | Linnea Malmqvist | Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Linnea Malmqvist form & Ilaria Sposetti form
Linnea Malmqvist - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - retragere | detaliu meci |
Ilaria Sposetti - ultimele meciuri
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detaliu meci | |
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detaliu meci |