MECI
21.01.18 | 2-a rundă de calif. | Linnea Malmqvist | Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-0 | Sharm El | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
15.12.97, 26 Vârsta
11675 $
15.12.97, 26 Vârsta
11675 $
Linnea Malmqvist vs. Paulina Jastrzebska - meciuri reciproce
21.01.18 | 2-a rundă de calif. | Linnea Malmqvist | Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Linnea Malmqvist form & Paulina Jastrzebska form
Linnea Malmqvist - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.19 Semifinală | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.19 Sfert de finală | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - retragere | detaliu meci |
Paulina Jastrzebska - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
06.07.20 1-a rundă | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.20 1-a rundă | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
16.08.19 Sfert de finală | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Tacarigua - Indoor Hard | ||||
21.05.19 1-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tacarigua - Indoor Hard | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.05.19 1-a rundă | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
23.04.19 Calificare | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.04.19 Calificare | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 Calificare | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1-a rundă | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci |