MECI
29.08.17 | 1-a rundă | Lisa-Marie Maetschke | Annick Melgers | 7-66, 6-3 | Schoonhoven | Zgura |
STATISTICI MECI
Lisa-Marie Maetschke | Annick Melgers | |
Prima administrare % | 37/67 (55%) | 44/92 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/37 (57%) | 27/44 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/30 (47%) | 17/48 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 4/6 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/92 (52%) | 32/67 (48%) |
Total puncte câştigate | 83/159 (52%) | 76/159 (48%) |
Greșeli duble | 4 | 7 |
ași | 1 | 7 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
01.05.99, 24 Vârsta
12052 $
01.05.99, 24 Vârsta
12052 $
Lisa-Marie Maetschke vs. Annick Melgers - meciuri reciproce
29.08.17 | 1-a rundă | Lisa-Marie Maetschke | Annick Melgers | 7-66, 6-3 | detaliu meci | Schoonhoven | Zgura |
Lisa-Marie Maetschke form & Annick Melgers form
Lisa-Marie Maetschke - ultimele meciuri
Obidos - Carpet | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Roth | 3-6, 1-4, - Lisa-Marie Maetschke - retragere | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
02.05.18 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Wiesbaden - Zgura | ||||
24.04.18 Calificare | vs. Julie Gervais | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Roth | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.04.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.04.18 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
14.03.18 1-a rundă | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Justine Pysson | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.02.18 a 2-a rundă | vs. Verena Hofer | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.18 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
08.02.18 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.02.18 1-a rundă | vs. Cindy Burger | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Stuttgart Stammheim - Indoor Hard | ||||
23.01.18 Calificare | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Veyhle | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.12.17 1-a rundă | vs. Irys Ekani | 1-6, 1-2, - Lisa-Marie Maetschke - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
14.12.17 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
13.12.17 1-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
21.11.17 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
14.11.17 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
08.11.17 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 7-66, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-4, 6-77 | detaliu meci | |
Jounieh - Zgura | ||||
06.10.17 Sfert de finală | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.17 a 2-a rundă | vs. Sofia Sharonova | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.17 1-a rundă | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Jounieh - Zgura | ||||
27.09.17 1-a rundă | vs. Naomi Totka | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.17 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
01.09.17 Sfert de finală | vs. Marina Melnikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Annick Melgers - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.21 Calificare | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - retragere | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
31.01.20 Sfert de finală | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
05.08.19 Calificare | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci |