MECI
22.01.19 | 1-a rundă | Simona Waltert | Lisa Ponomar | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Simona Waltert | Lisa Ponomar | |
Prima administrare % | 20/40 (50%) | 23/42 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 15/20 (75%) | 8/23 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/20 (55%) | 7/19 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/42 (64%) | 14/40 (35%) |
Total puncte câştigate | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simona Waltert | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Simona Waltert vs. Lisa Ponomar - meciuri reciproce
22.01.19 | 1-a rundă | Simona Waltert | Lisa Ponomar | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Simona Waltert form & Lisa Ponomar form
Simona Waltert - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Ana Bogdan | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Lisa Ponomar - ultimele meciuri
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.20 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.20 Sfert de finală | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.20 a 2-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
20.10.20 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 a 2-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.20 1-a rundă | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.20 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.20 Calificare | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detaliu meci | |
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.20 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.20 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.20 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
15.08.20 1-a rundă | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.08.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.20 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.20 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.08.20 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detaliu meci |