MECI
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Lizaveta Hancharova | Oleksandra Nagurska | 6-1, 4-6, 6-3 | Kiev | Zgura |
STATISTICI MECI
Belarus
09.06.97, 26 Vârsta
09.06.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
08.10.01, 22 Vârsta
08.10.01, 22 Vârsta
Lizaveta Hancharova vs. Oleksandra Nagurska - meciuri reciproce
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Lizaveta Hancharova | Oleksandra Nagurska | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Kiev | Zgura |
Lizaveta Hancharova form & Oleksandra Nagurska form
Lizaveta Hancharova - ultimele meciuri
Moscow - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Anastasiya Smolekova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alena Nikishina | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Karregat | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Svecova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Quiterio | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 7-65, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Didkovska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Maryna Kolb | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 Calificare | vs. Valentina Abrile | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Salenko | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
02.08.17 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă | vs. Veronika Stotyka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Balaba | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Juliya Popyk | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Marta Magalhaes | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
29.05.17 Calificare | vs. Yukako Noi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Darya Shulzhanok | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Lusine Avanesyan | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Oleksandra Nagurska - ultimele meciuri
Sharm El - Hard | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Barbora Matusova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleah Marrow | Aleah Marrow - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.11.18 1-a rundă | vs. Gabriella Akopian | 6-3, 4-1, Gabriella Akopian - retragere | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Maryna Kolb | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lizaveta Hancharova | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Ielizaveta Diachenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci |