Rusia
28.05.00, 23 Vârsta
28.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
Daria Solovyeva vs. Louise Lampla - meciuri reciproce
09.08.17 | 1-a rundă | Louise Lampla | Daria Solovyeva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Istanbul | Zgura |
Daria Solovyeva form & Louise Lampla form
Daria Solovyeva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 Calificare | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Sarah Lee | - | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Louise Lampla - ultimele meciuri
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 Calificare | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | detaliu meci |