MECI
25.04.16 | 1-a rundă de calif. | Louise Lampla | Juliette Mazzoni | 6-2, 6-1 | Chiasso | Zgura |
STATISTICI MECI
Franta
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
29.11.94, 29 Vârsta
13684 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
07.06.00, 23 Vârsta
07.06.00, 23 Vârsta
Louise Lampla vs. Juliette Mazzoni - meciuri reciproce
25.04.16 | 1-a rundă de calif. | Louise Lampla | Juliette Mazzoni | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Chiasso | Zgura |
Louise Lampla form & Juliette Mazzoni form
Louise Lampla - ultimele meciuri
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Oeiras - Zgura | ||||
18.08.20 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
16.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Juliette Mazzoni - ultimele meciuri
W15 Montreal - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Brossard - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 Calificare | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santo - Hard | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Santo - Hard | ||||
21.11.22 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | detaliu meci | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | detaliu meci |