MECI
15.07.19 | 1-a rundă de calif. | Lucia Cortez Llorca | Ambre Feder | 6-4, 6-0 | W80 Biarritz | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
13.06.00, 23 Vârsta
13.06.00, 23 Vârsta
Lucia Cortez Llorca vs. Ambre Feder - meciuri reciproce
15.07.19 | 1-a rundă de calif. | Lucia Cortez Llorca | Ambre Feder | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W80 Biarritz | Zgura |
Lucia Cortez Llorca form & Ambre Feder form
Lucia Cortez Llorca - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Ambre Feder - ultimele meciuri
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Birmingham - Indoor Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
25.01.22 1-a rundă | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.01.22 Calificare | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.21 1-a rundă | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 Calificare | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.12.21 1-a rundă | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.12.21 Calificare | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.21 1-a rundă | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
05.10.21 Calificare | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.09.21 Calificare | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.21 Calificare | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.21 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.09.21 Calificare | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | detaliu meci |