MECI
16.08.17 | a 2-a rundă | Lucia Marzal Martinez | Arabela Fernandez-Rabener | 6-3, 6-1 | Las Palmas | Zgura |
STATISTICI MECI
Lucia Marzal Martinez | Arabela Fernandez-Rabener | |
Prima administrare % | 27/52 (52%) | 27/47 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 15/27 (56%) | 13/27 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/25 (64%) | 6/20 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/47 (60%) | 21/52 (40%) |
Total puncte câştigate | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lucia Marzal Martinez vs. Arabela Fernandez-Rabener - meciuri reciproce
16.08.17 | a 2-a rundă | Lucia Marzal Martinez | Arabela Fernandez-Rabener | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Las Palmas | Zgura |
Lucia Marzal Martinez form & Arabela Fernandez-Rabener form
Lucia Marzal Martinez - ultimele meciuri
W15 Valencia - Zgura | ||||
09.12.22 Sfert de finală | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.22 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 2-6, 6-2, 2-0, Louise Brunskog - retragere | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Versace Gatti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Columbus - Indoor Hard | ||||
18.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.20 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.20 Calificare | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lidon Amurrio Fradejas | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Lawrence - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Emma Navarro | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hilton Head - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
26.07.18 Sfert de finală | vs. Eleonora Molinaro | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Camille Sireix | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Camilla Abbate | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
09.07.18 1-a rundă | vs. Paula Baranano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Mia Eklund | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jiayun Zhu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Estrella Cabeza-Candela | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
25.05.18 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.05.18 Sfert de finală | vs. Tamaryn Hendler | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.18 1-a rundă | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.05.18 1-a rundă | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Arabela Fernandez-Rabener - ultimele meciuri
Sant Cugat - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Julia Payola | 6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - retragere | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
05.10.17 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.17 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.17 1-a rundă | vs. Carlota Molina Megias | 2-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
Melilla - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-78 | detaliu meci | |
Madrid - Hard | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Caroline Werner | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
16.08.17 a 2-a rundă | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.17 1-a rundă | vs. Vivien Klein | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
El Espinar - Hard | ||||
01.08.17 1-a rundă | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Elena Tokic | Elena Tokic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
18.07.17 1-a rundă | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
05.07.17 1-a rundă | vs. Xiaoxi Zhao | 2-6, 6-3, 6-77 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
30.05.17 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
17.05.17 a 2-a rundă | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.17 1-a rundă | vs. Andrea Ka | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Dijon - Indoor Hard | ||||
03.04.17 1-a rundă | vs. Theo Gravouil | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
30.03.17 a 2-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.03.17 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
21.03.17 1-a rundă | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Schmidt | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
01.12.16 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.16 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
21.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.16 Calificare | vs. Georgia Brescia | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Rabat - Zgura | ||||
17.11.16 Sfert de finală | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.11.16 a 2-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.16 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 7-5, 6-1 | detaliu meci |