MECI
27.11.17 | 2-a rundă de calif. | Lucia Marzal Martinez | Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 0-6, 6-3 | Castellon | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
01.03.99, 25 Vârsta
01.03.99, 25 Vârsta
Lucia Marzal Martinez vs. Esther Lopez Alcaraz - meciuri reciproce
27.11.17 | 2-a rundă de calif. | Lucia Marzal Martinez | Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 0-6, 6-3 | detaliu meci | Castellon | Zgura |
Lucia Marzal Martinez form & Esther Lopez Alcaraz form
Lucia Marzal Martinez - ultimele meciuri
W15 Valencia - Zgura | ||||
09.12.22 Sfert de finală | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.22 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 2-6, 6-2, 2-0, Louise Brunskog - retragere | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Versace Gatti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Columbus - Indoor Hard | ||||
18.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.20 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.20 Calificare | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lidon Amurrio Fradejas | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Lawrence - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Emma Navarro | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hilton Head - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
26.07.18 Sfert de finală | vs. Eleonora Molinaro | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Camille Sireix | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Camilla Abbate | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
09.07.18 1-a rundă | vs. Paula Baranano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Mia Eklund | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jiayun Zhu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Estrella Cabeza-Candela | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
25.05.18 Sfert de finală | vs. Tamaryn Hendler | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.18 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.05.18 1-a rundă | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.05.18 1-a rundă | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Esther Lopez Alcaraz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |