MECI
18.02.18 | 2-a rundă de calif. | Lucia Marzal Martinez | Julia Lovqvist | 6-3, 6-3 | Palmanova | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
06.03.03, 21 Vârsta
06.03.03, 21 Vârsta
Lucia Marzal Martinez vs. Julia Lovqvist - meciuri reciproce
18.02.18 | 2-a rundă de calif. | Lucia Marzal Martinez | Julia Lovqvist | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Palmanova | Zgura |
Lucia Marzal Martinez form & Julia Lovqvist form
Lucia Marzal Martinez - ultimele meciuri
W15 Valencia - Zgura | ||||
09.12.22 Sfert de finală | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.22 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 2-6, 6-2, 2-0, Louise Brunskog - retragere | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Versace Gatti | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Columbus - Indoor Hard | ||||
18.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.20 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.20 Calificare | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lidon Amurrio Fradejas | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Lawrence - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Emma Navarro | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hilton Head - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
26.07.18 Sfert de finală | vs. Eleonora Molinaro | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Camille Sireix | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Camilla Abbate | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
09.07.18 1-a rundă | vs. Paula Baranano | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Mia Eklund | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jiayun Zhu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Estrella Cabeza-Candela | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
25.05.18 Sfert de finală | vs. Tamaryn Hendler | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.18 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.05.18 1-a rundă | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.05.18 1-a rundă | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Julia Lovqvist - ultimele meciuri
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.23 Calificare | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detaliu meci |