MECI
07.09.17 | a 2-a rundă | Lucrezia Stefanini | Emily Casteleyn | 6-1, 6-1 | Trieste | Zgura |
STATISTICI MECI
Lucrezia Stefanini | Emily Casteleyn | |
Prima administrare % | 23/38 (61%) | 28/42 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/23 (74%) | 16/28 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/15 (80%) | 2/14 (14%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/42 (57%) | 9/38 (24%) |
Total puncte câştigate | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
08.02.96, 28 Vârsta
08.02.96, 28 Vârsta
Lucrezia Stefanini vs. Emily Casteleyn - meciuri reciproce
07.09.17 | a 2-a rundă | Lucrezia Stefanini | Emily Casteleyn | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Trieste | Zgura |
Lucrezia Stefanini form & Emily Casteleyn form
Lucrezia Stefanini - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - retragere | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
03.09.23 Finală | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - retragere | detaliu meci |
Emily Casteleyn - ultimele meciuri
W15 Knokke - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - retragere | detaliu meci | |
14.10.19 Calificare | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.04.19 Calificare | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Calificare | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detaliu meci |