INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ida Jarlskog vs. Lucrezia Stefanini - meciuri reciproce
23.02.17 | a 2-a rundă | Lucrezia Stefanini | Ida Jarlskog | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Ida Jarlskog form & Lucrezia Stefanini form
Ida Jarlskog - ultimele meciuri
W25 Jonkoping - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-4, 10-0 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
26.09.19 1-a rundă | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Mariana Drazic | 6-75, 6-79 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
12.06.19 a 2-a rundă | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.19 1-a rundă | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
17.05.19 Sfert de finală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Melis Yasar | 6-0, 2-0, Melis Yasar - retragere | detaliu meci | |
14.05.19 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
15.07.18 Finală | vs. Julia Rosenquist | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci |
Lucrezia Stefanini - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - retragere | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
03.09.23 Finală | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - retragere | detaliu meci |